biMBA-AIUEO Soccer School

PEKAN YANG INDAH biMBA FC AMANKAN TIKET BABAK CHAMPIONS

biMBA FC Endonezya Gençler Ligi (IJL) U-11 Grubu’na göre, beş takım bir sonraki tura, yani Şampiyonlar Ligi’ne geçişlerini onayladı.
Hâlâ gösterişli R Soccer gölgesinde olmasına rağmen, IJL U-11 grup A sıralamasının zirvesinde yer aldı. Antrenör Agus’un komutasındaki kadro, şampiyonluk biletini almayı başardı.
Bandung Persib Akademisine karşı kazanılan zaferin sonucu ve U-11 Endonezya Gençler Ligi’nin beşinci haftasında (20/3/2022) Pazar günü Genç Savaşçı ile puanları paylaşmaya istekli olması gerekiyordu.
Yani Fuad Ar-Rasyid ve arkadaşları 10 maç ve 33 puandan 7 galibiyet, 2 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı.
Bunların hepsi, özellikle biMBA FCIJL U-11’de A Grubunda ikincilik statüsüyle Şampiyonlar Ligi’ne katılmaya hak kazanan bir takım.

Endonezya Junior League 2022 U-11 A Grubu Puan Durumu

biMBA FC tarafından şimdiye kadar elde edilen sonuçlar , resmi koçun ve elbette biMBA FC’nin hizmetlilerinin sıkı çalışmasının meyvesidir.

Sayın Rudi Suwigno’nun tavsiyelerini sık sık duyduğumuz gibi, “İyi bir işbirliği ile oynamak, biMBA FC’de kazanmak ve kaybetmek normaldir, ancak önemli olan işbirliğidir. İyi bir ekiple birlikte çalışabilirsek , o zaman bu olağanüstüdür”.

 

BiMBA FC teknik direktörü oyunculara şu ana kadar elde edilen sonuçlarla yetinmemeleri için bir mesaj vermiş olsa da, yolculuk hala uzun ve elbette daha da dikleşiyor, umarım oyuncular bir sonrakinde odaklanmalı ve çok çalışmalıdır. kibrit.

 

Bayram tatili bittikten sonra IJL U-11 grup aşamasının son haftasında görüşmek üzere!

 

RUHU TUTUN VE ÖĞRENMEYE DEVAM EDİN!!!

Tinggalkan Komentar

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *

Scroll to Top